Profil

Potrebujete novú strechu? Poprípade zrekonštruovať vašu starú? My v eMKa plus vieme, že jednou z najdôležitejších vecí je mať kvalitnú a bezpečnú strechu nad hlavou. Nedá sa to však bez kvalitného materiálu a tímu špecialistov. Ako vraví naše logo: ,,Všetko pre vašu strechu“ nájdete v našej firme, ktorá ponúka rôzne druhy strešných krytín, odkvapových systémov, strešných okien a fólií, služieb, a tým vám zabezpečí kvalitnú strechu bez zbytočných starostí a za výhodné ceny.

V roku 2000 sme vybudovali pobočku v Spišskej Novej Vsi. V začiatkoch sme predávali hutnícky materiál. Postupne sme rozširovali svoje portfólio a do svojej ponuky sme začali pridávať rôzne druhy produktov, po ktorých narastal dopyt u zákazníkov. Neskôr sme začali spolupracovať s ďalšími výrobcami a dodávateľmi a profil zamerania našej firmy sa rýchlo rozrástol. Vždy nás zaujímali potreby zákazníkov, a tým sa riadime dodnes. Aktuálne potreby zákazníkov sú pre nás smerodajné, pretože podľa toho prispôsobujeme náš sortiment materiálu, ale taktiež svoju ponuku rozširujeme aj o nové služby. Vďaka tomu sme jedineční a držíme si svoje miesto na trhu.

V roku 2006 sme otvorili pobočku v Michalovciach s rovnakým sortimentom. Neskôr sme prevzali pobočky firmy KJG v Poprade a v Košiciach. Okrem predaja širokého spektra kvalitného a cenovo dostupného tovaru ponúka naša firma aj prenájom strojov a zariadení potrebných pri realizácii, úprave a rekonštrukcii striech, a tak isto aj dopravu a rozvoz tovaru. Náš kvalifikovaný tím pracovníkov zabezpečí vypracovanie cenových ponúk a odborné poradenstvo, ktoré vám poskytne potrebné informácie a zodpovie všetky vaše otázky.

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom kvalitné a cenovo dostupné materiály, profesionalitu služieb, uspokojenie potrieb našich zákazníkov a prispôsobenie sa individuálnym potrebám našich klientov.